Будь у центрі подій

Тематичні заходи і smm курси у Львові від KARTON AGENCY сприяють твоєму розвитку у сфері digital-маркетингу. Слідкуй за новинами та приєднуйся до нас!
28.07

Курс “SMM 2020. Senior project manager”

Online

KARTON digital school представляє online курс професійного навчання у сфері Social Media Marketing. Ви навчитеся ефективно керувати проєктами в SMM, створювати та навчати команду, керувати та контролювати процес роботи, правильно комунікувати з клієнтом.

Дізнатися детальніше
01.06

Онлайн Курс “SMM 2020. Менеджер проєктів в соціальних мережах”

Online

KARTON digital school представляє online курс професійного навчання у сфері Social Media Marketing. Ви навчитеся ефективно розробляти SMM-стратегії, створювати креативний контент, залучати цільову аудиторію, проводити аналітику, налаштовувати таргетовану рекламу та керувати рекламними бюджетами.

Дізнатися детальніше
31.05

Вебінар “Менеджер проєктів в соціальних мережах”

Online

Безкоштовний вебінар “Менеджер проєктів в соціальних мережах” присвячений курсу “SMM 2020. Менеджер проєктів в соціальних мережах”. Вебінар про те, як легко заробляти в інтернеті, просувати власні товари, опанувати успішну професію та стати фінансово незалежним. Подію проведе Ірина Красоткіна, керівник KARTON digital agency.

Дізнатися детальніше